AT-T Agencja Tłumaczeń i Turystyki                                           
AT-T współpracuje... 

AT-T sprzedaje bilety na koncesjonowane międzynarodowe połączenia autokarowe do: Anglii, Austrii, Belgii, Białorusi, Czech, Danii, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Łotwy, Maroka, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Rosji, Szwajcarii, Szwecji, Włoch, Ukrainy.

 

Większość przewoźników stosuje następujące zniżki na bilety autokarowe:

  • Dla studentów i młodzieży uczącej się oraz osoby powyżej 60 roku życia -10% zniżki
  • Studenci po okazaniu legitymacji EURO>26 i ISIC - 10%
  • Dla dzieci do lat 4 - 80% zniżki, dla dzieci do lat 12 - 50% zniżki
  • Przewozy grupowe -10% oraz negocjacja cen
  • Zniżki dla stałych klientów
  • Inwalidzi I grupy - 50%
  • Opiekun inwalidy I grupy - 50%

 

Przejazdy autokarami, to wygodny i względnie tani sposób dotarcia do wielu miast Europy. Nasz niewielki kontynent jest opleciony siecią autostrad i przyzwoicie utrzymanych dróg lokalnych, co sprawia, że autokar jest optymalnym środkiem lokomocji dla turysty oraz godnym do rozważenia dla wyjeżdżającego służbowo. Regularne linie autobusowe łączą duże miasta państw. Mimo, iż podróż po asfalcie trwa dłużej, to jest wielokrotnie znacznie tańsza i bezpieczniejsza. W trosce o Państwa samopoczucie i komfort staramy się, aby w większości autobusy były nie tylko bezpieczne, ale również pozwalały na podróż w miłej atmosferze. Każdy z autobusów zaopatrzony jest w wygodne fotele, które można rozchylać do tyłu i na boki. Dzięki temu uzyskuje się bardzo wygodne miejsce do spania. Fotele wyposażone są w podłokietniki, podnóżki, małe stoliki oraz siatki na drobiazgi osobiste i czasopisma. Kierowcy autokarów liniowych, które zabierają na pokłady kilkudziesięciu pasażerów i pokonują duże odległości, mają do spełnienia ważne i odpowiedzialne zadanie. Stosowany jest system ABS zapobiegający blokowaniu kół przy hamowaniu. Uzupełnia się go innymi, stabilizującymi tor jazdy i przeciwdziałającymi poślizgowi kół przy przyspieszaniu. W większości autokary wyposażone są w sprzęt video by ciekawymi filmami umilić podróżnym czas przejazdu. Monitory video umieszczone są z przodu i w środkowej części autokarów jednopokładowych. Z kolei w autobusach dwupokładowych znajdują się one na górnym i dolnym pokładzie.

Z głośników słyszymy miłą muzykę.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami przewozu przewoźnika, z którym planujecie Państw podróż. Zakup biletu poświadcza zapoznanie się pasażera z regulaminem / warunkami przewozu danego przewoźnika. W cenie biletu opłacony jest przewóz: 1 sztuki bagażu podstawowego o wadze do 25 kg i 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Przewóz każdej następnej sztuki bagażu podstawowego podlega opłacie. Łączna waga bagażu podstawowego i podręcznego nie może przekroczyć 40 kg. Łączny wymiar bagażu podstawowego nie może przekroczyć 190 cm licząc wysokość + szerokość + długość. O zabraniu dodatkowego bagażu każdorazowo decyduje załoga autokaru. Bagaż dodatkowy jest płatny w autokarze według cenników dostępnych u załogi. W przypadku posiadania bagażu nietypowego np. dużego instrumentu muzycznego (jak choćby kontrabasu), który ze względu na swoją specyfikę (np. zabezpieczenie przed uszkodzeniem) wymaga przewożenia na pokładzie pasażerskim, możliwe jest wykupienie dla niego osobnego biletu z 80% zniżką. Wówczas taki bagaż "podróżuje" na miejscu pasażerskim w autokarze. Jeżeli istnieją odstępstwa od wyżej podanych warunków wówczas informacja o nich zawarta jest pod rozkładami danych linii, pod telefonem 0 22 37 44 444 lub mailem info@at-t.pl.

 

 


Strona główna | Dodaj do ulubionych | Powiadom znajomego | Referencje | FAQ | Rabaty | Kontakt

Asia Trade + Travel Sp. z o.o., ul. K. Miarki 11d, 01-496 Warszawa Nowe Bemowo, wejscie od duzego parkingu, przy ul. Zolnierzy W,
Filia AT-T.pl, ul. Bagno 2, Lok. 27, Klatka A, III Pietro, Warszawa, obok stacji metra Swietokrzyska,
Tel: +48 22 37 44 444, +48 605 104 104, Fax: +48 22 42 42 050, E-mail: at.t [at] vp.pl
Skype: Status: at-t.pl at-t.pl, Status: tlumaczenia.turystyka tlumaczenia.turystyka