AT-T Agencja Tłumaczeń i Turystyki                                           
AT-T współpracuje... 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z oferowanymi przez nas produktami prosimy o wysłanie ich na adres: info@at-t.pl

 

 

Poniżej zamieszczamy cytaty z niektórych e-maili, napisanych przez naszych Klientów. Ze względu na ochronę danych osobowych, nie podajemy nazwisk oraz adresów poczty elektronicznej nadawców:

 

 1.  Czy kupując bilet autokarowy w ATT zapłacę tyle samo, co bezpośrednio u przewoźnika?   Słyszałem, że przysługuje mi zniżka do 26 roku życia.
  - Witam, kupując bilet autokarowy w ATT zapłaci Pan dokładnie taką sama kwotę, jak u przewoźnika. Sprzedajemy również bilety ze zniżką ( zazwyczaj 10 %  do 26 roku) w cenie podanej przez przewoźnika.
 2. Chciałabym skorzystać z oferty Last Minute oferowanej przez biuro Ecco Holiday. Ponieważ lokalizacja Państwa biura najbardziej mi odpowiada, czy mogłabym wykupić daną ofertę w ATT w takiej samej cenie, jak w ofercie Ecco Holiday?
  - Witam, jak najbardziej można wykupić interesującą Panią ofertę Last Minute w naszym biurze. Nasi klienci kupują wycieczki w takich samych cenach, jakie są podane przez Tour Operatora, w tym przypadku Ecco Holiday. Serdecznie zapraszamy!
 3. Dzień dobry, mam nietypowe pytanie. Kiedyś kupiłem bilet tanich linii lotniczych w jednym z warszawskich biur. Nie zostałem uprzedzony o wysokości prowizji za wystawienie biletu. W trakcie zakupu biletu dowiedziałem się, że muszę zapłacić dodatkowo 64 zł za wystawienie biletu. Jakie opłaty pobierają Państwo za taką usługę w przypadku tanich linii lotniczych?
  - Dziękujemy za zapytanie. Nie mamy żadnych ukrytych kosztów. Przed zakupem biletu lotniczego tanich linii lotniczych informujemy naszych klientów, iż nasze transaction fee za wystawienie biletu wynosi 23,00 pln za przelot w jedną stronę.
 4. Jak się kształtuje cena tłumaczenia przysięgłego w stosunku do ceny tłumaczenia zwykłego ? Interesuje mnie konkretnie przetłumaczenie referencji od pracodawcy na j. angielski. Wolałbym, by było to tłumaczenie przysięgłe.
  - Szanowny Panie, cena tłumaczenia przysięgłego, jak i tłumaczenia zwykłego jest taka sama. W przypadku tłumaczenia na j. angielski wynosi: 37, 20 pln.
  Tłumaczenia różnią się jedynie ilością znaków na stronie. W przypadku tłumaczenia przysięgłego ilość znaków obliczeniowych wynosi: 1125 zn. na stronie, w przypadku tłumaczenia zwykłego: 1600 znaków na stronie.

 

 

 

 


Strona główna | Dodaj do ulubionych | Powiadom znajomego | Referencje | FAQ | Rabaty | Kontakt

Asia Trade + Travel Sp. z o.o., ul. K. Miarki 11d, 01-496 Warszawa Nowe Bemowo, wejscie od duzego parkingu, przy ul. Zolnierzy W,
Filia AT-T.pl, ul. Bagno 2, Lok. 27, Klatka A, III Pietro, Warszawa, obok stacji metra Swietokrzyska,
Tel: +48 22 37 44 444, +48 605 104 104, Fax: +48 22 42 42 050, E-mail: at.t [at] vp.pl
Skype: Status: at-t.pl at-t.pl, Status: tlumaczenia.turystyka tlumaczenia.turystyka